Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Száron, vagy környékén lovarda?

Száron, vagy környékén lovarda?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most költözünk Szárra, és kíváncsi vagyok, hogy milyen lovaglási lehetőségek vannak a környéken. Esetleg tudtok ajánlani valamit? Szóba jöhet Bicske, Tatabánya, Felcsút, vagy hasonlóan jól megközelíthető helyek. Haladó szinten szeretnék tanulni, de az Epona pl. túl drága nekem sajnos, pedig tudom az Száron van, mást viszont nem találtam ott.

2014. jún. 8. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Bicske melletti faluban Csabdiban van egy jó lovarda jó oktatással. Hobbilovas oktatás van, terepre járási lehetőséggel is. Most nyáron fognak indulni a gyerektáborok, így kicsit korlátozottabbak lesznek az időpontok, amikor lovagolni lehet ott, de amúgy egész évben minden nap van lovasoktatás. Csak ajánlani tudom, az én lovam ott van bértartásban. www.lovaszugoly.hu.
2014. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! :)
2014. jún. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!