Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy szoktassam őket össze?...

Hogy szoktassam őket össze? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy pónim és egy nagy lovam..mind 2 herélt... és egy ideig külön karámban voltak utána összeengedtem őket és nagyon összevesztek.... csomó harapás lett rajtuk, meg összerúgtak..stb. Azóta nem kísérleteztem..külön karámban vannak, de nagyon szeretném együtt látni őket.

(A karám közvetlen egymás melett van tehát összetudnak szagolni)

Ötletek, tippek? Mit kellene csinálnom?


2014. jún. 12. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van elég hely a karámban ahhoz, hogy elmeneküljenek, én megpróbálnám újra. Máshogy nem megy, mint hogy összeengeded őket és nézed, mit csinálnak. Ha nem tudják egymást sarokba szorítani, akkor nagy baj nem lehet. A rúgás, harapás természetes, mert a rangsort fel kell állítani és ez el is tarthat egy ideig. Nem kell őket szétválasztani rögtön az első rúgásnál.
2014. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd őket együtt pár órát, de azért figyeld, hogy ha nagy a baj közbe tudj lépni. Az elején összevesznek, míg nem rendezik ki a főnök, de utána már nyugi lesz, csak kisebb összezörrenés lehet.
2014. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!