Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legjobb lovarda a...

Melyik a legjobb lovarda a 11. kerület közelében és miért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 19:58
1 2
 1/11 jucinene ***** válasza:
100%
A kelenvölgyi lovarda nagyon jó és közel van a 11. Kerületben személyes tapasztalat és még a nemzeti vágtán is indul az igazgató/tulaj
2014. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Én ott csak egyetlen egyet tudok: a konflisos nénit az Egér út és a Régi Balatoni út kereszteződésénél.

Azután Érdig semmi.

2014. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg tudnál még mesélni róla? Mert nem találok weboldalt és itt se sok információt..:)
2014. jún. 14. 22:15
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

A lap alján:

[link]


Lipicaiakkal dolgozik. Van neki vagy sok, azokat forgatja a kocsi előtt. Amelyik szabadnapos, azon lehet lovagolni.


Ja, ha láttál már esetleg olyan táblát, amin egy vörös lófej sziluettje van, és alatta "tábor" felirat, asszem az is az övéké szokott lenni. Gazdagréti ltp aljához szokták kitenni, meg a 70-esen a kék híd után.


De mondom: ez mind több éves info, meglehet, hogy már ilyen vagy olyan okból nem foglalkoznak ilyesmivel.

2014. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. bocsi nem írtam hogy a kelenvölgyire gondoltam h jó lenne plusz infó:)
2014. jún. 14. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kelenvölgyibe járok öt éve. Ha versenyezni akarsz ne ide gyere, de ha csak hobbizni akkor szeretettel várunk! Fodor Szabolcsot kell keresni, az elérhetőségét ha írsz privátban megadom. Én imádom a helyet, szerintem nagyon szuper a hangulat és végre egy lovarda, ahol nem utálnak ki senkit... Ne egy tattersall színvonalat keress, de becsületesek és minden tőlük telhetőt megtesznek. Szóval szerintem egy jó hely :)
2014. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen! pécsi vagyok de a BMEn fogok továbbtanulni és régebben lovagoltam de időhiány és pont ilyen kiutálás miatt hagytam abba kb 6 éve és gondoltam utána nézek mik a lehetőségek...nagyon szimpatikus amit írsz erről a helyről úghogy majd ha kezdődik az egyetem és megtudom menniy a szabadidőm lehet írok majd ide vagy egy privátot! :))
2014. jún. 15. 16:12
 8/11 anonim válasza:
59%

Szia!

Én BME-s vagyok és el szeretnék kezdeni lovagolni.

Ha felkerülnél Budapestre ,akkor dobj rám egy üzenetet kérlek és elmehetnénk együtt majd a kiszemelt helyre. Eddig még nem találtam olyan embert a társaságomban ,aki eljönne velem, szóval remélem társulhatok majd hozzád. :D

2014. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szia! mire jársz?:D én ha minden jól megy építész osztatlanra megyek.
2014. jún. 15. 17:13
 10/11 anonim válasza:
70%

Hali!

Mérnök informatikus leszek majd, ha minden igaz. :D

Érettségik hogy sikerültek? :)

2014. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!