Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyerget szeretnék venni egy...

Nyerget szeretnék venni egy kinéztem egy kieffer nyereget ( használt), jó a lovamra, kényelmes is de aggódom a műanyag váz miatt. Tapasztalatok? Meg merjem venni? A

Figyelt kérdés
A nyereg 75.000 ft
2014. jún. 20. 07:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
[link] ez az a nyereg amit kinéztem
2014. jún. 20. 07:18
 2/11 anonim ***** válasza:
A műanyag váz szerintem nem hátrány. Egy két műanyag vázas van a lovardában, és talán azok a legjobbak szerintem
2014. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jún. 20. 08:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Kieffer név azért garancia a jó nyeregre. Ha jó állapotban van, szép, ápolva volt, vigyáztak rá, akkor nem lesz vele gond.
2014. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És már próbáltátok? Pontosan mi aggaszt a vázzal kapcsolatban? Ma már szinte minden gyártó műanyag vázzal (is) dolgozik. Kifejezetten jók, mert nagyobb mozgásszabadságot tesznek lehetővé. Egy Kieffer miatt nem aggódnék.
2014. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) Jó állapotban van, csak azt hallottam h az könnyen törik. De sztem megveszem mert jó állapotú :))
2014. jún. 20. 11:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a nyereg ami a képen van, biztos hogy Kieffer? Mert elég szarul néz ki... Öreg is, szerintem az ültetése se lehet túl jó. Ennyi pénzért sokkal újabb nyerget kapsz már, sokkal jobb kivitelben. Ezt én tutira nem venné meg.


Amúgy a műanyag vázzal semmi gond nincs.

2014. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De láttad is élőben? Érdemes alaposan átnézni és a neten felkutatni, mert sokszor húznak át ócska nyergeket márkás nyergek bőrébe, sokszor csak a kengyellakatból, vagy a bőr színéből derül ki, mi az igazság. Én csak most láttam a fotót (az az egy fotó van csak...?), ránézésre nem adnék érte 75-öt, legyen bármi is a márkája.
2014. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem Kieffer... alapból annyira öreg a bőr rajta, hogy az ülőrészen ki lett cserélve... Tehát már egy megbontott, itt ott toldott nyeregről beszélünk. És a bőr minősége így képről igen pocsék, nem tűnik kieffernek.
2014. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez egy kieffer münchen, a képen felismerhető, de ez szerintem még a favázas verzió, mert úgy kb 2000-2002 körüli darab. ide a rozsdás bökőt, hogy nem műanyag vázas ez még!

nagyon jó nyereg, mindenkinek ajánlom, de nem ennyiért! ez egy 55-60.000 ft-os nyereg!

írj privátot, nagyon szívesen segítek kieffer, de akár stübben és egyéb nyereg ügyben.

2014. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!