Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért teszik ezt a lovakkal?

Miért teszik ezt a lovakkal?

Figyelt kérdés

Szörnyülködve látom , hogy elfajult a Military sportág van , hogy lehetetlen feladatot adnak a lónak amire a ló nincs felkészülve ! Vagy miért ugratnak akkorát egy óval ami tuti , hogy a lábának nem tesz jót !


Miért adnak olyan feladatokat a lónak amire ő nem tud felkészülni és akár bele is halhat azt mehet a vágóba !


https://www.youtube.com/watch?v=LqLfMG6B9NA


2014. jún. 25. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azért, hogy minél hamarabb kolbásszá alakulhasson át.
2014. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert a ló is csak egy eszköz az emberek kezében, hogy kiélhessék a különböző vágyaikat.
2014. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát sajnálattal láttam a videót és tényleg komoly esések vannak benne. Könnyen végzetes baleset is történhet. Igazság szerint lehet nem kivitelezhetetlenek egy ilyen ugrások, lehet hogy véletlen baleset, de hát mindenesetre szörnyűek
2014. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mert az emberi faj ostoba, mint egy darab beton, azért.

Ahogy az egyik előttem szóló írta, a ló, és minden állat csak egy eszköz az emberek kezében, baromira nem érdekli őket, hogy ez jó-e a lónak avagy sem. Ezeket kellene ezeken a pályákon versenyeztetni meg vágóhídra küldeni!

2014. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mert sajnos ez a "sport" ilyen. :( Akik ezt űzik, azoknak a ló nem több, mint eszköz. Mint egy biciklistának a biciklije. Durván hangzik, de ők így látják. Ami a szomorú, hogy ennek érző élőlények látják kárát. :(
2014. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nem szeretném kifejteni,hogy én mit csinálnék az ilyen emberekkel,mert még pszihopatának néznétek.;) Undoritó dolog ez az egész,az állatokat vagy szeretni kell,vagy békén hagyni őket.Igazuk van az előttem szólóknak,eszköznek tekintik a lovakat,úgy,ahogy minden mást is.Nagyon undoritó emberek élnek köztünk.
2014. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az utolso kepkockakon mi tortent, meghalt a lo?!
2014. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
szerintem be volt doppingolva , és a lába már nem bírta galopp versenyen ez sajna már megszokott :( úgy sajnálom szegényeket legalább tudom hogy nálam biztonságban van egy ilyen lény sorsa :( Addig verném őket ostorral , pálcával még még át nem érzik mit tettek habár nekik szívük sincsen :(
2014. jún. 25. 14:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Én annyira nem értek a lovakhoz, de ezt a videót látván szétfoszlott az a lila ködös elképzelésem, hogy az ilyen versenyeken ló-lovas csapatmunkát végez és tiszteletben tartják a lovak "kapacitását" is.
2014. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az,hogy a ló a galoppon doppingolva van előfordul,de nem mindennapos.Főleg itthon nem.
2014. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!