Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kobakot vegyek?

Milyen kobakot vegyek?

Figyelt kérdés
Most kezdek díjugratásban versenyezni. Eddig egy nem is tudom milyen márkájú bársony kobakom volt (ilyen modernebb kialakítású), amit szeretek, de elhasználódott, elkopott, koszos lett, stb. Egy ideje kobakra gyűjtök, nem százezer forintosat szeretnék, de már csak ez hiányzik a versenycuccomból, és jó lenne valamilyen divatos (a többi cuccon spóroltam :) ). Cascora gondoltam de azt modják ár-rték arányban nem igazán jó. Köszi előre is a segítséget! :)
2014. jún. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pont ma vált eladóvá kobakom nem tudom a márkáját de én csak sima lovaglásra használtam! Ez is bársony fekete színben egy masnival a hátulján amit annyira nem igazán lehet észrevenni! Sajnos én kinöttem érs gyorsan a tábor elött el kéne adnom és a pénzböl újat venni!

Ha érdekel akkor írj privátot!

2014. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még bajom a Casco kobakkal, 15 évig versenyeztem a legutóbbiban. Egyik tanítványomnak Tattini van, szép is és baromi kényelmes. De igazából ha nem military két csillagra vagy efölé kell a kobak, gyakorlatilag akármelyik megteszi. Azt válaszd, amelyiket legkényelmesebbnek érzed.
2014. jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Haloriderem van és nagyon szeretem. Szép kobak és nem olyan kopogós fényes műanyag a külseje, mint sok kobaknak.
2014. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is Casco-t néztem a múltkor, azt mondták nagyon biztonságos, biztonságosabb mint a bársony. De nekem nem tetszettek, olyan biciklis sisak formája van, és nagyon "magasan" van a fejemen szóval a fülem fölött van vége (remélem érthető, szóval csak a fejem tetején van kb) ez nem tetszett benne nagyon, nem is éreztem magamat biztonságban benne. Nekem most bársony van, azt hiszem Dublin (azóta se vettem újat) nem szeretem mert nagyon meleg és nem szellőzik semmit sem.
2014. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a CASCO-val pont ugyanez volt a bajom. A tarkóvédelme egészen pontosan nulla.


Kérdező, kobakot nem így kell választani!!! Hiába ajánlunk akármilyen márkát, akármilyen példányt, a fejformádhoz kell kobakot választanod. Ha olyat választasz, ami nem illik a fejformádhoz, egyrészt nem véd rendesen, másrészt sohasem lesz kényelmes.

Minden márka más formájú fejekre gyárt, és márkán belül is sokszor vannak különböző fejformára gyártottak (én pl decathlonos kobakban találtam meg az álmaim sisakját, 10-ből 9 decathlonos sisak rohadtul nem illeszkedett, a 10-edik tökéletes volt).


Úgyhogy szerintem menj körbe, nézelődj, és ami a legfontosabb, próbálj.

2014. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kep itali,nézd meg a nyeregvilág.hu-n nagyon joo
2015. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tarzan:* válasza:
Kep itali nézd meg interneten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!