Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Üdv. Vettünk egy lovat ami...

Csaba8205 kérdése:

Üdv. Vettünk egy lovat ami állitólag vemhes. A cickó rész kb egy hete el kezdet növekedni. Ebböl lehet-e következtetni, hogy a vemhessége melyik szakaszán járhat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ, de komolyan úgy vettetek egy vemhes lovat, hogy a vemhességet is csak állítólagosan tudjátok? Szegény paci. :(
2014. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#pontosan első! :-/
2014. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért "szegény paci"? Mert vemhes, és nem tudják, hogy mikor jön? Akkor a vadlovak mind szegény pacik...
2014. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy nem is tudja a vevő - vagy akár az eladó - hogy vemhes a kanca. Szerintem nem a világvége, csak nagyobb odafigyelést igényel.

A kérdésre viszont sajnos nem tudom a választ, már amennyiben van egyáltalán pontos válasz.

2014. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívj állatorvost hozzá, az tud segíteni ;)
2014. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel teljesen változó, hogy melyik ló mikor kezd "betőgyelni", a vemehesség mely szakaszában, ezért ez alapján nem nagyon lehet saccolni. Igaza van viszont az előttem szólónak: állatorvosi vizsgálattal jó eséllyel kiderül, kb. mennyi idős vemhes.
2014. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos, UH és akkor kiderül.
2014. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!