Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen márkát ajánlotok...

Milyen márkát ajánlotok felszerelésben?

Figyelt kérdés

olyan kezdő közép haladó szinten v agyok és kellene lovagló nadrág lábszár védő.

a válaszokat előre is köszönöm



2014. júl. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy Káró nadrágom van, 11 éve jótársam, nyúztam nagyon sokat, de meg sincs kopva! Sajna már nem kapható.


Vegyél olyat, ami számodra megfizethető. Itt is vannak nagy márkák, aminél csak a név miatt elkérnek 70 ezret egy nadrágért. A másik véglet számomra Decathlonos nadrágok,bár ott is van 4000Ft-os meg 10 ezres is. Az olcsóbbikról hallottam jót is rosszat is, de inkább több rosszat.

Lábszárvédőből nekem egy hasított bőr darab van egész pontosan ilyen: [link]

Az elsőn 6 év után kellett zipp-zárt cserélni, szóval ez is viszonylag tartós cucc. Ilyen amarát, meg műbőrt ne nagyon vegyél.


Én amolyan hobbista vagyok, igaz nem is vagyok tele lóvéval, de lehet ésszerű áron jó és tartós felszerelést venni. Persze ha a pénz nem számít akkor vannak jobb márkák a Domingónál, Fogunzánál,Horzenál, Tattini-Daslö-nél, de azoknak megkérik az árát (HV polo, Prestige, Kingsland és még sok más).

2014. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem szinte minden ilyen cuccom Daslö, én meg vagyok velük elégedve. 6 éve nyúzom ugyan úgy a lábszárvédőt, cipőt, gatyát. a cipő meg a chaps egy kicsit már kopottas, a többi baja esés közben történt(beleakadtam valamibe). a gatyám még mindig hibátlan lenne ha szintén esésnél nem akadok bele egy ágba.. szóval szerintem megéri. a dechatlonos gatyákról én csak rosszat hallottam, de saját tapasztalatom nincs. a cipőt lábszárvédőt viszont sok ismerősöm használja, és meg vannak vele elégedve.
2014. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 9. 12:17
 4/5 A kérdező kommentje:
viszonylag olcsóbban szeretném beszerezni a cuccokat, és nem nagyon tudok rájuk sokat kiadni. A decathlonos nadrágokkal mi szokott a gond lenni? de persze azért megnézem rendes lovasboltban is
2014. júl. 9. 13:47
 5/5 anonim válasza:
Nekem 2 Dechatlonos nacim is volt hát ... szerintem a minőséggel van a baj :S Kb 1 évet birtak :( Esetleg nézz szét a használt cuccok között ki lehet fogni jókat :) Nekem pl. 2 lovagló nacim turkálóbol van az egyik noname börfoltos ez gyengébb minőségű , a másik meg telibőrös ELT ez tényleg jól birja már 4éve :) Persze ujjonan nem tehetném meg hogy megvegyem :S De ami ilyen közép kategóriás árban az a Tattini Daslö én meg vagyok elégedve velük :)
2014. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!