Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hetente hányszor dolgozzak itt?

Hetente hányszor dolgozzak itt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves srác vagyok. Bő 3 hete járok egy közeli lovastanyára. Úgy kerültem oda, hogy munkáért cserébe lovagolhatnék-e vagy hasonló dolgok. Sikerült megállapodni a telepvezetővel. Szívesen vagyok ott, kedvesek, rendesek a lovászok. az elején féltem, hiszen sok negatív dolgot hallottam az ilyen ingyen munkákról. Meglepett hogy egyáltalán nem kell megterhelő dolgokat csinálnom, leginkább a lovászok keze alá kell segíteni, befogáskor megfogni a lovat, boxba ki-bevinni, etetéskor segíteni, és egyebek. A lovak mellett még őshonos háziállatokat bemutató terület is van, ott is dolgozgatok. Az érdekelne engem hogy hetente hányszor járjak? Eddig kétszer mentem egy héten, már voltam úgy 5 alkalommal. 9-16 óráig vagyok ott. Esetleg a heti 3 nap még normálisnak tűnne? Azt se érezzék hogy nyomulnék, de azt sem hogy nem is akarok dolgozni. Akik már jártak így ilyen helyre hányszor jártak? Köszönöm
2014. júl. 10. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg őket?


Amíg ingyen lovagoltam, mentem minden nap suli után, igaz, én csak lovat ápoltam, meg lelovagoltam őket, ez nekem is jó volt, meg nekik is, mert a lovak mozogtak, javultak. Attól is függ, neked mennyire éri meg, mennyi munka után mennyit oktatnak.

2014. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lényegében ismerős a telepvezető, aztán azt mondta hogy amikor nekem jó, és ő is pont ott van akkor mehetek. Egyébként még most ismerkedtem a dolgozókkal, meg csak megnézték hogy mennyire szeretem a lovat, mennyire értek hozzá ilyesmik.
2014. júl. 10. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt velük beszéld meg, de szerintem, ha tényleg érted a dolgod, sose baj, ha van egy plusz kéz. Nekik kevesebbet kell dolgozni ugyanannyi pénzért, te meg többet lovazhatsz. Nem hiszem, hogy ez bárkit is zavarna.
2014. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!