Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti honnan szereztek...

Lovasok! Ti honnan szereztek be mikulicot?

Figyelt kérdés

Sem állat sem normál patikában nem kapható már (eddig 3 helyen jártam), mert a gyógyszerészek elmondása szerint nem használhatják az AgNO3-at, ami a mikulic egyik alapanyaga.

Külön lehet venni ezüst-nitrátot, de csak nagy mennyiségben vehetek, ami drága. (Ha egyáltalán kiadják, és nem engedélyhez kötött).

Ti honnan tudok beszerezni mostanában?



2014. júl. 10. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Sehonnan. Vegyél foreveres Aloe First-öt és tízszer annyit ér, mint a mikulitz, ráadásul teljesen természetes. Gyönyörűen gyógyítja a sebeket, fele a gyógyulási idő és még heg sem nagyon marad. Csak jót tudok róla mondani, régóta ezt használom.
2014. júl. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nem hazsnálják dumáűt akkro szokták előhúzni, mikor valamit nincs kedvükkikvereni, mert nem lehet drágán ladni.Hidd, el, ha akarnák lenne... olyan helyet kell keresni ahol nem k.csögök.
2014. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a patikában nekem is ezt mondták, én a sima állatorvosnál vettem, neki volt.


az aloe fist tényleg jó, de nagy hátránya a mikulichoz képest, hogy legyek ellen nem véd, amire mostanság nagy szükség lehet. mikuliccal pedig úgy be lehet fedni egy sebet, hogy a legyek nem férnek hozzá, alatta meg gyógyul.


továbbá sejtburjánzásos sebre is az ezüstnitrát a megoldás, azon se segít az aloe (próbáltam).


(de minden egyébre valóban az aloe a legjobb megoldás)

2014. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!