Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Alkatilag milyen egy jó lovas?

Alkatilag milyen egy jó lovas?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Terence Hill nem pedig Bud Spencer
2014. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
175-180 körüli, vékony, hosszú combú. De én inkább úgy fogalmaznék, hogy "alkatilag ideális", nem úgy, hogy "jó lovas".
2014. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát én messze vagyok attól a magasságtól :( És pontosan miért hátrány ha valaki alacsony? A súllyal nincs gond.
2014. júl. 11. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, a helyes ülés és lábpozíció ilyen testalkattal sajátítható el a legkönnyebben. De ez csak egy ideál, akkor számítana, ha pl. a Bécsi Spanyol Lovasiskolába szeretnél jelentkezni, egyébként meg mindenki abból gazdálkodik, ami adatott neki.


Még néhány éve beszéltem az eponás Borsó Bélával, ők is ilyen testalkatot favorizáltak. De nyilván vannak ennél fontosabb dolgok is, amelyek ellensúlyozzák a nem tökéletesen ideális alkatot.

2014. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gruffacsór válasza:
fej nélküli ;)
2014. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

160 centisen is van élet, csak az aránynak megfelelő lovat kell szerezni. Normál testalkat játszik, szóval ne legyen túlsúlyos az illető.

Én 170 centis vagyok, vékony testalkattal.

2014. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ideális lovas kicsi és sovány. Ne kelljen a lónak mázsákat cipelni.
2014. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!