Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan érezhetném magam...

Hogyan érezhetném magam magabiztosabbnak vágta közben?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt kezdtem a vágtát (minden nap lovagolok) és ma már 3 kört megtudtam tenni vágtázás közben! De miközben vágtázom egy kicsit félek, nem érzem magam biztonságban, nem vagyok elég magabiztos! De hogy lehetnék magabiztosabb? Mit csináljak hogy ne féljek?

Légyszi csak normális válaszokat!


2014. júl. 15. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj :) Ha minden nap lovagolsz, gyorsan megszokod, nem hinném, hogy bármit is tenned kellene mellette. Csak csináljad, és menni fog ;)
2014. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bízz a lóban és magadban.
2014. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. :-)
2014. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak csináld :):) Én lovardába jártam tanulni mert tényleg semmit nem tudtam. 10 órát ültem lovon a lovardában ezalatt megtanították az alapokat 2 alkalommal lovagolhattam szabadon is, ott lépés és ügetés volt, vágta nem. Ma ismerőssel kimentünk terepre, akarta látni mit tudok (előtte karámban mentem, hogy lássa kimehet-e velem) elindultunk ügetésben aztán egyszer csak a ló átváltott vágtába, de olyan finoman, hogy szinte észre se vettem. Pedig szabadon még sose vágtáztam és mégis hihetetlenül jó érzés volt, nem volt bennem az, hogy húú leesek vagy valami, csak élveztem.

A 3 kör alatt próbáld kicsiket változtatni a testtartásod, hogy észrevedd, hogyan vagy stabilabban és kényelmesebben. Aztán ha erre ráérzel már csak élvezni kell :)

2014. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!