Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az üreges és a nem üreges...

Az üreges és a nem üreges zabla között csak a súlyuk a különbség?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
a súlyuk, meg a hatásuk. az üreges zabla mivel könnyebb, ezért finom szájúaknál szokták használni, a tömör nehezebb(jobban megérzi a ló). szerintem a nagy többség tömör zablát használ.
2014. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a súlyuk. Aztán hogy van-e a lovasnak olyan keze, hogy azt a néhány deka különbséget érezze a ló a szájában, az más kérdés. Szerintem szinte senkinek sincs olyan keze, úgyhogy nem sok értelmét látom az üreges zabláknak.
2014. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az üregest állítólag jobban szeretik a lovak mert könnyebb. Nem tudom hogy a nagy többség tömört használ e. Eddig ahány zablát vettem mind üreges volt. Errefelé azt kapni. De biztos nem rendelnék csak azért másikat mert erre vagy arra azt mondják hogy jobb. Szerintem akkora külömbség nincs.
2014. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!