Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hol találtátok meg?

Ti hol találtátok meg?

Figyelt kérdés

Lovat szeretnék csak nem tudom,hogy az ilyen apróhirdetéses oldalakon kívül hol nézegethetnék még.Ti hol találtatok rá a lovatokra?

A válaszokat köszönöm!:)



2014. júl. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lovasok.hu, illetve ismerősön keresztül érdemes érdeklődni. Lovasok.hu-n aki komolyabb az tesz fel képet és videót is + származást.
2014. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Lovasok.hu-n találtam rá a lovamra. Facebookon vannak még lovas csoportok, ahol eladó lovakat hirdetnek a tagok, az is elég jó, pl. Lovasok adás-vétel-csere csoport.
2014. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eddigi életem során 5 lovat vettem, egyik se volt a neten meghirdetve. vettem kupectől, ismerőstől és a galoppról.
2014. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Én a Dabasi Vásárban vettem. Minden hónap második vasárnapján, legalább két tucat lovat visznek ki, fiatalt, öreget, hátast, hámost, sőt, tavaly egy olyan gyönyörű választási csikót láttam, hogy a mai napig bánom, hogy nem vettem meg.

Cserélni is lehet, pl. a foxi kutyámért egyből fölajánlottak egy kecskét, és a koma váltig győzködött, hogy ezzel mindketten jól járnánk, mert nála a foxi megfogná a patkányokat, nekem meg a kecske tejet adna. :)

2014. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!