Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyiket lenne érdemes használ...

Melyiket lenne érdemes használni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon vacillálok, hogy melyiket használjam a ló lábára. Régebben volt egy sérülése, ami miatt egy ideig vizesedett a lába, ám megfelelő kovács és kezelés mellett mára már száraz a vizesedett láb. Nyár végén vásárolom vissza a lovat, szeretném megtudni, hogy érdemes e egyáltalán bármit is a lábára tenni, ha igen akkor melyiket? Lábvédő, ínvédő vagy fásli?

Lábvédőből memóriahabosat néztem, ínvédőből pedig hagyományos szivacs bélésűt, fásliból pedig kombináltat, ám nem tudom, melyik lenne a jobb. Ezen a téren technikai segítségre szorulok :)

A ló most patkolva is van, ha ez számít bármit is.

Segítségeteket előre is köszönöm!



2014. júl. 21. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs probléma, nem kell fásli.

Nem tudom, hogy lábvédő alatt mit értesz. Gyorsfáslit? Azt használthatsz rá, ahogy ínvédőt is. Nem árt.

2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen gyors fásli, de azért írtam lábvédőt, mert elég sok helyen ez volt már a megnevezése, gondoltam akkor már mindenki így használja :)

Köszönöm a választ!

2014. júl. 21. 17:36
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt néztem egyébként :)

2014. júl. 21. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmim van, csak Horzés. A ló szereti - legalábbis még nem panaszkodott. :)
2014. júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennek örülök! :)
2014. júl. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!