Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok jó lovardát ajánlani...

Tudnátok jó lovardát ajánlani Budapesten? Heti hányszor kellene járnom ha később szeretnék versenyezni?

Figyelt kérdés

Olyan hely érdekelne, ahol tényleg foglalkoznak a lovasokkal. Most járok egy lovardába, 4 hónapja lovagolok heti kétszer fél órát, már tudok egyedül ügetésben menni, de olvastam itt néhány helyen hogy a vágtát is hamar el szokták kezdeni, én meg még soha nem próbáltam... Ráadásul nem voltizshevederrel kezdtem, hanem rendes nyergen.

Valaki tudna segíteni hova menjek? Vagy ne váltsak lovardát, hanem próbálkozzak még itt?



2014. júl. 25. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn Csömörre járok Kelemen Csilla lovardàjàba,Bakos Anikôhoz.Nagyon jô oktatô,rendes de szigorû:)

Busszal is megközelîthetö

2014. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lányomék ovijában a Pesterzsébeti iskolából voltak kint ponival.Mi majd ide visszük szeptembertől a 4 évesünket.
2014. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bari2002 válasza:
Lovardát nem igen tudok mondani neked mert én nem Pesten lakom de,én azt javasolnám hogy,egy héten minél többször mész ki lovagolni annál hamarabb leszel azon a szinten hogy, versenyezni tudj.
2014. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Jó lovarda itt nincs, csak pénzéhes hiénák, akik legtöbbször maguk sem tudnak (jól) lovagolni. Bérlovasból sosem lesz versenyző.
2014. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ettől még nem biztos, hogy rossz helyen vagy, hogy még nem vágtáztál. Nagyon különböznek az oktatási szokások. Ha még nem vágtázhatsz, akkor nem tűnik külső ránézésre elég biztosnak az ülésed meg az ügetésed, ennyi az egész. Nem vagy még elkésve semmiről.
2014. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lendület Lovasiskola.

Meg kéne kérdezni,hol vannak most,míg a Tattert felújítják,

2014. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A lenduletesek Ketvolgyon vannak ráadásul nem versenyeztetnek...1-2 gyerekkel letetettek a rajtengedelyt es ennyi

Egyébként enis ilyen lovardat keresek itt pesten szóval remélem nem gond ha enis figyelem a válaszokat :)

2014. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szintén Kelemen Csilla Lovardája,én Vass Katalinhoz járok,ő is jó edző.
2014. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia ! Gödöllői Marshal Star lovassportiskola . Nagyon jó hely hwti két alkalom elegendő a versenyszintre fejlődéshez . Kersed meg facen vagy írj nekem privit ! [link]
2014. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Február elsején költözik Alsógödre egy nagyon jó lovasiskola, rendkívül rutinos , jól képzett lovaik vannak, csak egyénileg tartanak lovagló órát, futószáras, idomító, és ugró edzéseket, heti két alkalommal minimum kell járni, de az már elég a versenyekre való felkészüléshez, hetente járnak versenyekre, nagyon jó eredményeik vannak, a maultkor tatiban mindhárom ugrószámot megnyerték. itt az edző száma:06307562622
2015. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!