Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat ajánlotok?...

Milyen lovat ajánlotok? Linket kérhetek?

Figyelt kérdés

300.000e ft alatt szeretnék lovat venni, marmagasságra 160cm körülit. Nem ügetőt, lehessen vele jól vágtázni is. Viszonylag engedelmes, 8 év körüli kéne.

UI: Ne írjatok olyasmiket, hogy ,,Én is sokmindent szeretnék" meg hasonlók.



#ló #macs2
2014. júl. 27. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyjából hol, melyik megyében? mert az ország másik végéről nyilván nem fogsz elindulni megnézni se egy lovat, így tök feleslegesen linkelünk zala megyei lovat, ha te borsodi vagy... a szállítás meg akár 50-60.000 ft is lehet, tehát az ország másik végén máris csak max 240-250.000-ért lehetne nézni lovat, de gondolom el se indulsz megnézni és kipróbálni, ha a benzinköltséged is egy 20-as...
2014. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az utazást megoldom. Kispesti vagyok (egyébként), de mint mondtam, ha jónak találom de, elmegyek bárhova.
2014. júl. 27. 17:16
 3/8 KGabi0000 ***** válasza:
Milyen lovat szeretél?Mire szeretnéd használni?Ebből akármelyik ló jó lenne,nézdd meg a Lovasok.hu-t és nézz magadnak egyet,menj el kipróbálni.Ennyi adatból mi nem tudunk segíteni.
2014. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Terepre járnék vele, pályán használnám. Már mindenhol kerestem, így úgy gondoltam, kiírom több szem többet lát alapon...
2014. júl. 27. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyit azért tisztázzunk,hogy attól,hogy az ügetők ügetőversenyeken indulnak és él egy olyan városi legenda,hogy nem tudnak vágtázni,attól még az ügetők nagyon is tudnak vágtázni. Sőt,én úgy gondolom hogy ilyen jellegű elvárásokhoz még az lenne a legalkalmasabb a hasonló paraméterű magyar félvérek mellett.
2014. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én ezt a lovat személyesen is ismerem, bátran ajánlom (ha még megvan nekik, mert kb 1 hónapja láttam utoljára, akkor még megvolt)


[link]

2014. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még annyit, hogy nem írják a hirdetésben, de a ló sosem versenyzett, tehát semmi olyan hibája nincs, amitől egy telivérnél félni szoktak.
2014. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, majd érdeklődöm felőle, nagyon remélem, hogy még megvan, nagyon szimpatikus ló!
2014. aug. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!