Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valami esélyem?

Van valami esélyem?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lovam van és nagyon jó edzőm, és persze tisztában vagyok azzal, hogy bármikor el lehet kezdeni (van ismerősöm, aki 50 fölött kezdte és versenyez). De 15 éves koromban tudnám letenni a REV-t(jövőre), ami persze nem sok, meg elvileg lehetséges, hogy behozzam. De ha arra gondolok, hogy a korosztályom már most mekkorában versenyez, mindig elszontyolodom, reménytelenség kerülget.:(

2014. júl. 27. 21:14
 1/4 KGabi0000 ***** válasza:
Nem muszáj akkorán versenyezned mint a korosztályod.Azok biztos nagyon régóta lovagolnak.Nem reménytelenség,bízz magadban,van esélyed.Főleg ha az edződ is úgy gondolja,hogy jó lovas vagy!Sok szerencsét a versenyzéshez!
2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a gondom :D Tavaly vizsgáztam, akkor voltam 16 és mindig nagyon rossz látni, hogy a korosztályom már hol tart... és főleg tudni, hogy én személy szerint hosszú éveket elvesztegettem amikor inkább visszafejlődtem (bár én mindig mondtam a szüleimnek hogy szeretnék váltani...)
2014. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy soha nem leszel a legjobb, mindig lesznek nálad jobbak, tehetősebbek, tehetségesebbek, szerencsésebbek, fiatalabbak. Nem fogsz tudni mindenkit legyőzni, így önmagadat próbáld meg legyőzni, túlszárnyalni.
2014. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.. :D Nyugi,nagyon sokan járnak ebbe a cipőbe!
2014. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!