Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám megtalálni a...

Hogyan tudnám megtalálni a lovamat?

Figyelt kérdés
2 éve eladták a lovamat a lovardából,csak én lovagoltam szóval szinte már a magaménak éreztem,de mire megvettük volna egy kis összetűzésbe kerültem az oktatómmal(hivatalosan az övé volt a ló), és eladta elöttem.Úgy éreztem,hogy minden összeomlott,de hát gondoltam akkor majd túllépek rajta.Az a baj hogy ez nem jött össze,érzem,hogy nekem ő az igazi és muszály megtalálnom.Gondoltam hátha azóta eladó lenne mivel elég makacs és veszélyes ló volt,de megnéztem az összes ló eladó oldalt,de semmire se jutottam.Van más módja hogy megtaláljam?Hol tudnék érdeklődni ilyen ügyben?
2014. júl. 28. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:

facebook

ugyanez volt nálam is a helyzet,pont ugyanez.1 éve kiderült ,hogy vágóba végezte a ,,lovam"

2014. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor a legforróbb nyom mindig onnan elindulni, hogy megkérdezed az edződ, hogy nem tudja-e a számát annak, akinek eladta. hátha nála van, vagy tudja a számát annak, akinek tovább adta.
2014. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, ha az oktató nem tudja vagy nem mondja meg, az esély kb. 0. Lehet próbálkozni különböző lovas fórumokra, face-re kiírni, de mivel gondolom nem tudod a sütését így elég nehéz, hacsak nem volt valami tényleg ritka különböztető jele.
2014. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legjobb tényleg az, ha beszélsz edződdel, hogy kinek adta el. onnan lehet hogy ki tudod deríteni. érdemes még facebookon lovas csoportokba kitenni hogy keresed, képpel, leírással, sütéssel együtt. nem egy lovat hallottam már így megtalálni:) sok sikert:)
2014. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Esetleg ha tudod a ló pontosabb nevét (tehát ahogy a hivatalos papírokon is szerepel) írd be a googlebe és keresgélj, hátha kiadja valahol a tulajdonos nevét/elérhetőségét.

Nekem is volt hasonló esetem, én a lovasok.hu-n találtam meg az eladó lovak között, később viszont arról a helyről is eladták, utána a google segített:)

2014. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,és hogy ilyen kedvesek vagytok! :)

Már megnéztem a közösségi oldalokon,de eddig semmi,úgyhogy azthiszem tényleg beszélnem kéne az edzőmmel.

2014. júl. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!