Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Frízzel lehet díjugratni,...

Frízzel lehet díjugratni, vagy csak díjlovaglásra ajánlott?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
annyit tud ugrani egy fríz is, mint egy bármilyen átlagos magyar félvér, de verseny szintre nem alkalmas.
2014. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jó lónak se színe,se fajtája,se neme.

igazából ,ha edzesz vele,akkor bármi lehetséges.a mi lovardánkba egy frízzel 110et ugranak. :)

2014. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet vele ugratni persze. De versenyre nem hiszem hogy el tudnál vele járni. Hobbi szinten szerintem menne :)
2014. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a fajtától függ.

Láttam én már painthorse lovat és haflingit ugrani a Tatterstalban. Egyik sem ugrásra született....


Nyilván fontos az ugrógenetika is, de nem az a legfontosabb.


A fríz lovakat díjlovas négyszögben láthatjuk a leggyakrabban, kb. középosztályig, mert azért az az Ő terepük.


A díjlovas edzőm szerint magasabb osztályba már nem bírnák tüdővel.


Én magam fríz lóval lovagolok könnyűosztályban, de ugratni már magyar sportfélvérrel ugrom.

2017. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!