Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek elég a legolcsóbb...

Szerintetek elég a legolcsóbb decathlonos, gumiból készült lovaglócipő, vagy jobb lenne valami jobb minőségű, drágább?

Figyelt kérdés
Az első lovas versenyemre megyek, ilyen ügyességi, ahol ugye kell a lovaglócipő, vagy csizma. Jobb lenne inkább a jobb minőségű? (Azért is nem akarok valami nagyon drágát, mert még nől a lábam.)
2014. júl. 31. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A decathlonos cuccok nem a legjobbak,de a lovaglócipő nagyon tartós. Én is évek óta használom,nem rosszabb mint amit a horzeba megveszel.
2014. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. júl. 31. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
éntegnap kaptam decathlonosat és ma leestem vele a lorol semmi baja nagyon szupi nagyontetdszik
2014. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én most arra a legolcsóbb gumiból készültre gondolok... a decathlonba is vannak drágábbak.
2014. aug. 1. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

szerencsére a gyerekeknél nem annyira vannak kihegyezve arra versenyen, hogy mennyire szép felszerelésben versenyzik (legyen tiszta, versenyre megfelelő, de azért mert olcsóbb, nem nézik ki)

A gumi télen elég hideg, nyáron beleizzad az ember lába, de sáros időban tökéletes, és könnyen tisztán tartható :) Szerintem megfelelő.

2014. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már egy ideje decathlonos gumi lovaglócipőt hordok.Szerintem tartós,semmi kifogásom ellene,nekem bevállt:)
2014. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 ezerért vettem használt (gyk tök új, mert az eredeti gazdájára kicsi lett) bőr lovaglócipőt, Olaszországból importálták. A valaha volt legjobb cipőm, és ha körbenézek azért a piacon, rendes, hétköznapi cipőt se kapok ennél olcsóbban, főleg nem bőrt... Ennek pedig kemény fa talpa van, meg amit akarsz, szívós jószág. Nem lenne az az isten, hogy vékony, pocsék műanyagot vegyek fel, nézegettem én is a Decathlonos felhozatalt, borzalom, szerintem. Vannak jó dolgaik, de a cipő pont nem az.
2014. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!