Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Testvèrem lovagol rajta


2014. aug. 1. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem tettem volna fel a youtube-ra...XD
2014. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ennek semmi értelme. Se a kérdésnek, se a videónak.
2014. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem jól csinálja,az lenne a kérdesem,hogy ez alapján milyennek találjátok?
2014. aug. 1. 12:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Csak szét veri a hátát szegény lónak, ha tényleg annyira vissza csapódik, mint gondolom, a többiről meg ne is beszéljünk...
2014. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez nem lovaglás. ül szerencsétlen lovon, szétcsapja a hátát. ülése semmi. egy szóval borzalmas. ha lovagolni akar mennyen el egy oktatóhoz aki tanítja.
2014. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is pont erre gondoltam,nagyon nagy szája van -.-

Csak szerettem volna tudni,hogy nem csak nekem van-e igazam

2014. aug. 1. 14:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Na ne, ha nagy szája van menjen el egy normális lovardába, le se engednék futószárról egy jó ideig az biztos. Nekem ez úgy tűnik, hogy valaki megengedte, hogy "lovagoljon" a lován, ő meg saját magától elkezdett "tanulni"..
2014. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen,megengedték,meg minden nyáron elmegy lovas táborba,de rendes oktatóhoz nem jár
2014. aug. 1. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:
nem úgy néz ki, mint aki volt már lovastáborba. ha meg volt, ott sem ült lovon. ott elmondják hogy kell ülni, ami nem azt jelenti, hogy be kell görnyedni, lábat ki felé kell fordítani, szerencsétlen lovon pattogni minden féle jármódban.
2014. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vagy lehet azt tanították neki h vágtába is ki kell könnyíteni minden 2. ütemre? nagyon úgy néz ki.. nagyon durván pattog, nem engedném a lovam közelébe.
2014. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!