Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovam legyen: kanca...

Milyen lovam legyen: kanca vagy csődör, fríz vagy telivér?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lovat, de nem tudom, hogy milyet.

2014. aug. 3. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Ezt ne felejtsd!: Ha a csődör mellet döntesz akkor Heréld ki! Különben vadabb lesz. Én Kancát vennék, az, hogy Fríz, vagy Telivér legyen... ezt én se tudnám eldönteni. :) Mondjuk nekem nagyon tetszenek a Frízek. Sok sikert a lótartáshoz! ;)
2014. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor kancát veszek és én is a frízhez vonzódom, és nagyon köszönöm
2014. aug. 3. 19:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont e két fajta között vacillálsz? Teljesen ellentétesek.
2014. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 KGabi0000 ***** válasza:
Viszont a fríz csak díjlovaglásra és fogathajtásra jó,szóval így gondolkodj benne.
2014. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért eléggé vaktában keresgélés így. Függ a lovastudásodtól,hogy tartanád,mire használnád stb...
2014. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Istenem, ezek a kerdesek olyan viccesek... Honnan tudjuk hogy milyet vegyel? Nem is ismerunk, nem irtad hogy mire kell, milyen szinten vagy lovaglas-lotartasilag, hol tartanad, stb... Ket olyan opciopart irtal, amelyek szoges ellentetei egymasnak. A friz egy draga hobbilo, a teliver meg tobb fele sportra is jo. Kulonben is, a jo lonak se szine, se fajtaja, se neme, csak tudni kell lovagolni, aztan csokolom.
2014. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki nem tudja eldönteni (megfelelő tapasztalat hiányában), hogy milyen lovak között keres, ergó tapasztalatlan, ne keressen lovat...

Ha netán veszel is bértartásba vidd.

Elsőnek írom még, hogy az egy eget verő hülyeség, hogy ha nem heréli ki a csődört, vadabb lesz. Lova válogatja. 2 csődör van nálam jelenleg képzés alatt (egyik saját). Könnyedén elmennek sárló kancák! társaságában is.

2014. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a frappáns válaszokat
2014. aug. 3. 22:29
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem semmilyen lovad ne legyen, ha így kérdezed.

A kérdés alapján ez nálad presztízskérdés csak, mert hogy nem munkára veszed, az biztos. Különben legalább leírtad volna, hogy milyen célra van szükséged rá.

2014. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lovaglásra
2014. aug. 4. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!