Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mire jó ez a fajta ínvédő?

Mire jó ez a fajta ínvédő?

Figyelt kérdés

Mostanában sok mindenkin láttam ilyet.

[link]


2014. aug. 6. 22:49
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. aug. 6. 22:50
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ínvédőt általában patkolt vagy sérült lábú lovakra szoktak tenni, de ha nem szükséges feltétlenül a lovadra, akkor ne használj. mert csak hozzászokik a lába és "elgyengül".
2014. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy neoprén ínvédő,a fásli és a az ínvédő kombinációja.Karámban szokták a lovakra tenni,de lovagláshoz is nagyon jó,ajánlom mindenkinek.Ínvédőt szerintem mindig tegyél a lovadra,azzal nem gyengíted el a lábát.Nálunk a lovardában minden lóra tesznek ínvédőt.
2014. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Először azt hittem fásli, de aztán valahogy nem úgy nézett ki és rákerestem... Amúgy mindig rakok ínvédőt, díjugratásban versenyzek úgyhogy muszáj is :D
2014. aug. 6. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,azért egy sportlovat nem lovagolnék ínvédő nélkül..:D Nekem is az van,és én is versenyzem :) Merre fele versenyzel?:)
2014. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Győr-Moson-Sopron megye főleg, meg persze OM-ek, Tatti, Kunos... és te? :)
2014. aug. 6. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gyengíti a lábát, hogy is gyengítené...?


Ez a fajta ínvédő (gyorsfásli) nem véd annyira a külső sérülésektől, mint a kemény burkolatú, de síkmunkára elég, én is ilyesmit használok.

2014. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén Győr-Moson-Sopron megye,de inkább csak Győr környéke,Bábolna,Dunakiliti,meg persze Ausztria :) Nekünk sajnos a Tatti meg a Kunos messze van :(
2014. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!