Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismerek egy nagyon domináns...

Ismerek egy nagyon domináns kancát. Szeretném ha elfogadna. A lábát sem adja, kirúg. Foglalkozott valaki hasonló esettel?

Figyelt kérdés
Van segítségem is, de azért kíváncsi vagyok tapasztalatokra, ötletekre! Egyébként ha munka van teljesen rendben van azt csinálja amit kérek, nem bakol meg egyebek. De földről iszonyat bunkó, tiszteletlen.

2014. aug. 7. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden eset más és más. A környéken sajnos elég brutálisak, de ebbe ne is menjünk bele.

Szerintem a legfontosabb, hogy ne legyen ráerőltetve, de azért nem kell babusgatni sem. Egyébként, akkor eddig, hogy volt körmölve?

Ha csak kirúg és nem rugdos, akkor azt ugye egy erősebb, tapasztalt ember megfogja.

Célszerű fokozatosan haladni, a jelenlegi lovamat borzasztó körülmények közül hoztam, inkább elhátrált, oldalazott, harapott, mindegy csak ne keljen feladnia (a tulaj, ha nem adta rávágott egyet kalapáccsal a lóra...).

Ha már kicsit is megemeli vagy legalább hajlandóságot mutat iránta meg kell dicsérni és nem "b***tatni" egész nap. Aztán lehet egyre többet, egyre tovább.

Egy másik mód, hogy szerzel egy puha pamut kötelet, rákötöd a csüdje alá, átvezeted a hátán és a másik oldalról szép lassan elkezded felemelni a lábát.

Bocs a sok rizsáért és sok sikert. :)

2014. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt! Nem szeretnem feladni, turelmem van. Nemreg kerult hozzank. Nem sok mindent tudni rola de mindent rahagytak. Igen egy eros ferfi kez felveszi, de nekem nem adja kikapja a kezembol kirug. Tudom hogy nekem is hatarozottan kell hozza nyulnom csak kicsit meghatraltam... Probalok vele tobbet foglalkozni foldrol is.
2014. aug. 7. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
én ma is olyan lovakkal foglalkozom, akik ezt csinálták. ha gondolod írj privátot, szívesen adok ötleteket, csak írd meg mivel kapcsolatban :)
2014. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm, írtam! :)
2014. aug. 11. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam ilyen loval . Parellizek most is egy ponit aki ugyanezt csinalta most meg ha hozzáerek mar adja . Ha kell segitseg irj nekm is :-) ( en ilywn lovakkal akarok majd foglalkozni munkakent)
2014. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!