Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Farmernadrágban lehet lovagolni?

Farmernadrágban lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Egy barátomhoz megyek a héten, akinek van lova, és amikor átmegyek, mindig felülök rá, de csak körbe-körbe megyek. És azt szeretném kérdezni, hogy ha nyereg nélkül ráülök a lóra (mert úgy szoktuk) farmernadrágban, akkor.abból mosás után kijön a szőr? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 11. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
egy kicsit érdemes beáztatni belőle, de igen. ettől függetlenül javaslom, hogy minél ócskább nadrágot vigyél és lehetőség szerint legyen nálad váltó nadrág, mert ebben a melegben még lépésben is odaizzadhat hozzád és akkor jól fog esni átvenni a nadrágot a végén.
2014. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kikeféled a szőrt a nadrágból és csak utána mosod ki szerintem jobb. Ha lány vagy (nem derül ki a szövegből) miért nem cixanadrágot veszel a farmer nem dörzsöli a lábadat (ha fiú vagy abban az estben nem szóltam)?
2014. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, de kisebesedhet az anyagától a combod. De mivel csak körbe-körbe mész, az nem megerőltető, ezért valószínűleg nem lesz tőle semmi bajod.

A szőrről meg annyit, hogy nekem a rendes lovaglónadrágból néha nem jön ki teljesen a szőr és a szag, de farmernél szerintem ki fog.

2014. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!