Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon jó és olcsó lovarda/...

Miskolcon jó és olcsó lovarda/lovaglási lehetőség, ahol el lehet hobbyzgatni? Diósgyőrben van valami lovas hely? Az Üveggyári lovardáról bármi infó?

Figyelt kérdés

Kb. már az összeset megjártam...

Leginkább olyan érdekelne ami könnyen meg lehet közelíteni tömegközlekedéssel és max. 2000-2500Ft-os áron van...

Olyan lehetőség is érdekel ha valakinek otthon van néhány lova és lovagoltat. Nem versenyezni szeretnék, már tudok valamennyire lovagolni, egyszerűen csak hétvégenként kikapcsolódnék nyugodt lovakon.

Elvileg van egy lánynak Diósgyőrben pár lova, arról tud valaki valamit?? Elérhetőség, ár, jó hely??

Az Üveggyári lovardáról tudtok valamit?



2014. aug. 14. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az üveggyári folyton keresgél oktatókat, ott jönnek-mennek az emberek, én nem ajánlanám így jó szívvel. Nagy Bandót vagy Potyka Szilvit már inkább ajánlom.
2014. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nagy Andrásról már hallottam hogy jó, csak sajnos nekem a 4000Ft/óra nem megfizethető kategória.

Potyka Szilvinél már jártam, nagyon jó oktató, csak ajánlani szoktam, de nekem olyan hely kéne ahová könnyebben ki lehet jutni tömegközlekedéssel.

2014. aug. 14. 15:50
 3/3 Lindaa96 válasza:

Szia!

Kistokajban is jó oktatók vannak és olcsó. 1500 Ft/ óra

Ott ha már tudsz lovagolni terepre is visznek

2014. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!