Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnek lovat, de az Anyukam...

Szeretnek lovat, de az Anyukam nem nagyon rajong az otletert. Nem a kolcsegekrol van szo, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukam nem szeretne lovat, de nem azert, mert nincs ra penzunk hanem, mert fel a kovetkezmenyektol! Pl. :ki fogja lovagolni, ha elmegyek kollegiumba, mert a tesoimra ebben nem lehet szamitani! En hiaba mondtam, hogy a bertartas a lovasiskolamba is ugyan annyiert tartjak! A ferje viszont egy csomo jo lovat talalt mar, csak anyukam mondta le! Szerintetek mit tegyek? PROBALTAM LEULNI BESZELNI VELUK, DE NEM NAGY SIKERREL!

2014. aug. 15. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
szerintem anyukádnak igaza van! fel sem tudod fogni hogy a ló mekkora felelősség? neki egy oltás pl nem 5-6 ezer mint a kutyáknál hanem 10-20-30 ezer....és nem s beszélve az etetéséről.... énis nagyon szerettem volna egy lovat de apukámnak igaza volt mikor azt mondta: nem a ló drága,hanem az ellátása!!!!!......és már én is rájöttem.....szerintem gondolkozz el ezen ha ugysem elsz sok időd veel foglalkozni akkor ne más takaritsa a ló alol a szart..már bocs!!! és a lónak marha nagy a mozgásigénye....és a bértartás is.....pff.....szerintem állj le!!!
2014. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt csak velük tudod megbeszélni, mi nem segíthetünk. Ha nemet mondanak sajnos el kell fogadnod. Majd lesz lovad, ha saját állásod lesz és el tudod látni.

Egyébiránt ami neked úgy tűnik, hogy simán van rá pénz, lehet valójában nem is úgy van...Gyerekként nem igazán látsz még ebbe bele. A bértartás normális helyeken 40-től indul, lehet az már pont sok lenne plusz kiadásnak. Egyébiránt egy lóval elég sokat kell foglalkozni ahhoz, hogy ne kanászodjon el. Ha meg esetleg boxba kerül nem ártana napi szinten mozgatni. Lesz erre időd kollégium mellett? Biztos nem.

Arról nem is beszélve, hogy egy esetleges kólika műtét, ami bármikor bekövetkezhet több százezres összeg...

Egy szó mint száz, ülj le velük még egyszer, előtte szedd össze az érveid és beszélj velük komolyan.

2014. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi... :)
2014. aug. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!