Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen?

Hátátikla kérdése:

Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 22. 10:33
 1/9 pápárápúpipo válasza:

Én egy kicsit soványnak látom de amúgy szép.

Meg akarod venni vagy csak a vélemény érdekel?

2014. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KGabi0000 ***** válasza:
Igen szerintem is egy kicsit sovány és alaktalan.Na meg az hogy nyers,ennyiért lehet venni belovagolt paint horse lovat is.
2014. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg akarom venni majd, ha tudom.
2014. aug. 22. 10:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak a homok mélysége teszi de eléggé lóg a jobb első csüdje ,2.,3. képen . Elég gyengének tűnnek a lábai.
2014. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, belovagolt paintet 550-ért venni ugyan kizárt, de, jó lenne látni róla egy normális fotót, mert ezekeből nem sokat lehet megállapítani. Az egy dolog, hogy férne még rá súly, azt két hónap alatt ovosolni lehet. Nem olyan rossz egyébként, ahhoz képest, hogy paint, olcsó. Azt viszont túlzásnak érzem, hogy "meg akarod majd venni". Láttad már egyáltalán?
2014. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Herélt, tehát tenyészértéke 0. Nyers, ergo 3 hónapig tartod + fizeted a belovaglast, ez a kettő együtt kb egy százas/hó, ezzel együtt már kapsz ennyiért belovagolt lovat is... A lába szerintem se biztató, de azt látni kéne normális képen, ahol kemény talajon áll, négy lábra terhelően. Meg jó lenne videót látni róla, mindkét kézre, mindhárom jármódban. Úgy lehet biztosabbat látni.
2014. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túlnőtt a fara, rosszul illesztett a nyaka és az izomzata kifogásolható. mondjuk lehet, hogyha normális képek lennének fent róla máris más lenne az összkép, de ez meg arról árulkodik, hogy igénytelen az eladó...
2014. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amerikai, western fajta, szóval a fara nem gáz. Nyers csikó, szóval az izomzata persze, hogy nem az igazi, madj ha rendesen megkezdődik a kiképzése, sőt, be lesz lovagolva, és komoly, rendszeres munkában lesz rész,e akkor meg lehet nézni, pl. 5 éves korára... A nyakát én pl. meg nem mondom ilyen képek alapján, talán lehetne jobb...
2014. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csikóknál nem meglepő ha magasabb a fara a marjánál,ez később orvosolódik ahogy fejlődik,de mondjuk ezen a lovon ez a legkevesebb probléma.
2014. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!