Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bunkó dolog lenne ezt tennem?...

Bunkó dolog lenne ezt tennem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig 4 alkalommal voltam egy helyen lovagolni. Nagyon jól tanítanak, a lovak jól képzettek, az edző kedves, mégis határozott. A bökkenő,hogy itt fél óra 2500 Ft-ba kerül. Sokallom érte. Így is havonta csak 2-3x tudok menni. Ha egy óra kerülne ennyibe, teljesen korrekt lenne, de így nekem túl drága. Bunkó dolog lenne, ha /miután megtanulok lovagolni, az alapokat (lépés,ügetés,vágta futószár nélkül, irányítás)/ átmennék egy másik helyre, ahol olcsóbban kijövök? Ti otthagynátok egylovardát csak azért mert drága?:(

2014. aug. 22. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor hagynam ott, ha talalok ugyanilyen jo, de olcso helyet. Es egyaltalan nem bunkosag :)
2014. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bunkóság, nem lettél Te oda elkötelezve. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar-e oda járni vagy sem. Nem tudom, hogy mennyire ismerőseid, lenne-e belőle sértődés, vagy sem, mert max. akkor ciki, ha az edző, vagy a tulaj haver.

Mi is anno lekoptunk szépen lassan onnan, ahova jártunk, pedig mi jóba voltunk az edző csajjal, de már nem bírtuk azokat az idegbeteg körülményeket, amik ott voltak. Mert a csaj is addig volt normális, amíg privátban tanított minket, utána átment dolgozni egy nagy lovardába, ahol az oktatók és a lovak is idegbetegek voltak. Szóval mi egyre kevesebbet mentünk, végül egyáltalán nem mentünk.

De azért azt ne csináld, hogy van időpontod és nem szólsz. Inkább mondd azt, hogy ne írjanak be előre, majd kérsz időpontot, mert most sok dolgod van.

2014. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez ha úgy vesszük egy üzlet,nem szabad érzelemnek lennie,nem bunkóság,jogod van oda menni a pénzedért ahova te jónak látod. Egyébként sokszor az oktatók ,lovardák sokkal bunkóbak tudnak lenni,szóval ne sajnáld őket,megy más a helyedre ,meg felteszem nem érzik meg azt a havi2-3 alkalmi 2500 forintot, de amúgy is találnak mást aki kifizeti . Szóval én simán otthagynám.
2014. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, de kérdés, megéri-e. Ha ott nem tanítják a felét se, mint itt, akkor nem éri meg, hiába olcsóbb.
2014. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bunkóság, de ha elmész akkor is olyan helyet keressél, ahol jól érzed magad és a tanítás meg a körülmények is jó. Azért azt is figyelembe kell venni, hogy hiába szuper lovarda (ennyi pénzből azért lehet fejleszteni) a pénztárcádhoz is igazítani kell. Sok sikert, jó lovaglást :) !
2014. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy túl "anyagias" világban élünk. Mindenki azt nézi, hogy "hú ez jó drága, akkor csak jó lehet...". El kell menni kipróbálni más helyeket is, amik olcsóbbak, ha bejön és jó az oktatás minősége is nyugodtan mond meg a mostani helyen, hogy nem fér bele a keretedbe és többi alkalomra vágysz, ezért mást kerestél. Mint már írták, ez is csak üzlet, érzelemnek helye nincs. Ha haverok, ha nem...

Csak mellékes példának hozom fel, környéken alap belovaglás nem áll meg 100.000 Ft alatt. Én ebből nem kértem kerestem és találtam is fele ennyiért (ugyan messzebb volt és rá tolt az úti költség, de így is spóroltam 20.000 Ft-ot). Az elvégzett munka pedig legalább olyan színvonalas volt, mint helyben, ha nem jobb...

2014. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, amint megtanultam lovagolni alapszinten, a sarkamra állok, és váltok, természetesen csak ha találok olyan helyet, ahol jól tanítanak. Körbejárok majd néhány helyet! Mindenkinek hasznos volt a válasza, ment a "zöld kéz". :-)
2014. aug. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!