Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akadémia lovasiskoláról...

Érsek Ákos kérdése:

Akadémia lovasiskoláról vélemény? Társaság?

Figyelt kérdés
Ezen a levélen is írtam egyszer. Szeptemberbe szeretnék oda elmenni egy felnőtt lovastáborba. Hallottam róluk, hogy jó fejek, aranyosak, tapasztaltak. Nem tudom pontosan más oktatok vannak? Köszönöm szépen!

2014. aug. 22. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Sok mindent hallottam már az Akadémiáról, megvallom őszintén, elenyésző jó, ha volt közte... Ez nem zárja ki, hogy azóta előnyére változott, persze.
2014. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon régen voltam már egyszer ott lovagoltam egyet,de elküldtek egy másik helyre,azzal hogy ott jobb feltételeket tudnak nekem biztosítani,na most ennek jó pár éve már,lehet komolyodott azóta. Viszont eleinte mindenhol aranyosak meg kedvesek,lovardától függetlenül. Egy helyről igazán akkor derül ki ,hogy milyen mikor eltöltesz 3-4 hónapot,akkorra érsz a madzag végére amin vagy továbbra is méz van ,vagy az esetek többségében már fostos a vége. De nyilván évek során változtak az oktatók is,gondolom cserélődtek,viszont azt alátámasztom ,hogy mindenki szidja őket.
2014. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

könyörgöm egy olyan lovarda nem lehet jó, ahol nincs karámozás és nem lehet menni terepre (amire lónak és lovasnak egyaránt szüksége volna)!


emellett nagyon drága és igen szigorúak.


az emberek azt hiszik, hogy azzal spórolnak időt és pénzt, hogy a belvároshoz legközelebbi helyet választják, mondván nem kell utazni, de legyen a lovaglás egy kikapcsolódás friss levegőn, boldog lovak között!

2014. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő:

Már ne haragudj, de honnan veszed ezeket???!!! :D Ha jártál volna már az Akadémiában, tudnád hogy az összes ló reggeltől estig karámban van, ahova a kedves lovas hátramehet, megsimogathatja őket, stb. Illetve rengeteget szoktak a lovak terepre is járni, főleg nyáron amikor meleg van mert kímélni szeretnék a lovakat.. Épp ezért van az is, hogy a póni séta is mindig az erdőben van ha van rá mód. (időjárási viszonyok) Szóval így kezdődik már megint a pletyka....

Egyébként ajánlom a helyet :) Aranyos, hozzáértő oktatók vannak, és kedves lovak :)

2015. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!