Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaknak van takony az orrában?

A lovaknak van takony az orrában?

Figyelt kérdés
Esetleg ha megszárad mert náthás akkor fika is? Mekkora fikája lehet egy lónak...?

2014. aug. 23. 18:30
 1/6 anonim válasza:
De jót nevettem:''D nem hiszem, hogy van olyan, aki egy lóorrában turkál:D
2014. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez téged miért érdekel de szerintem senki nem turkál egy ló orrába és nézegeti a fikajanak állagát és meretet
2014. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tud lenni takony, de nem olyan szinten, mint az embernek, mert az ember kap a száján is levegőt, tehát ha atom taknyos vagy, akkor nem veszel az orrodon levegőt és elvagy, de a ló csak az orrán át tud lélegezni így nem fordulhat elő, hogy olyan szinten beduguljon, ráadásul elég sokszor "fújják" (amikor prüszkölnek), így talán ezért nem is tud beleszáradni. én még nem láttam fikát ló orrában, taknyot természetesen igen, a csordogáló átlátszótól a nyákos fehéren át a veszélyes zöldig minden félét.
2014. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen komplett kérdés de igen a lónak is van taknya de nem tud megszáradni.
2014. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van taknya, jellemzően átlátszó, enyhén fehéres esetleg. De előfordulhat határozottan fehér, zöld, vagy véres (vöröses) is, ezek közül a zöld és a vörös már komoly gond lehet.
2014. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ,lekvár van benne és szódabikarbóna..... Takony? mért lenne?
2014. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!