Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerülnek egyesével...

Mennyibe kerülnek egyesével ezek az oltások? Lennt

Figyelt kérdés

lóinfruenza, tetanusz, herpesz vírus féreghajtás,veszettség

évenkénti árra gondolok köszönöm



2014. aug. 23. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs évenkénti ár, ez mindig változik, sőt még orvosoknál is egész nagy eltérések vannak. Az idén féreghajtót 5.000-ért vettem a tavasszal. Influenza oltás 2.000 volt kb. A tetanusz pedig 3.000 Ft. Herpeszt és veszettséget nem tudom.
2014. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. aug. 23. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
az influenza és a tetanusz együtt szokott nálunk 6000 lenni (bár lehet ebben benne van kiszállás is), herpesz oltást utoljára 3 éve adattam (akkor volt kancám) az 7000 volt, veszettséget még nem adattam, azt csak olyan helyen szokás, ahol tényleg szoktak lenni veszett rókák/kutyák
2014. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Herpesz idén 11volt neke, el is döntöttem hogy felejtős, úgyse ellik.
2014. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(zárójelben jegyzem meg, hogy én is csak vemhességkor adtam neki azt a 3-at, az azért kell, nehogy vetélés legyen a vége...)
2014. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Influenza+tetanusz kiszállás nélkül 5500 volt nálunk, féreghajtó változó, én soha nem adattam még orvosal, emgveszem magamnak külön, és én adom be neki. Előző 1000 forint volt, por, most vettem Ukrajnában 2000-ért pasztát, a lovardában 5000-ért ajánlották (amúgy ugyanezt), de tavaly még 2500-ra tartották.

Veszettséget még nem adattam, eddig nem volt indokolt soha. Herpeszre most akarom oltatni majd a lovat, mert hasas kancánál tényleg kell, 10 körüli összegre számítok, kiszállás nélkül.

Ultrahang 3-4e+kiszálás, ha esetleg az is érdekel. :)

2014. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!