Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok ezekrol a nokrol?

Mit gondoltok ezekrol a nokrol?

Figyelt kérdés
Akik csak azert lovagolnak hogy feszes legyen,a fenekuk.

2014. aug. 23. 21:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
94%
valaki a konditerembe jár,hogy feszes legyen a feneke,valaki pedig lovagolni,nincs benne semmi rossz...
2014. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Attól feszes lesz a fenekük? Hű, jó tudni.
2014. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Almlili ***** válasza:
45%
Nem nekik való ez a sport. Ez a sport azoknak való, akik időt szakítanak rá, képesek kapcsolatot alakìtani a lóval, a lovaglás nem erről szól!
2014. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolso en is igy gondolom2.nem valaszoltal a kerdesemre
2014. aug. 23. 21:32
 5/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy van olyan, aki csak ezért járna lovagolni, szerintem ilyen nincs!
2014. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pedig olvastam itt gyakorin is ilyet.meg can egy ismerosom aki30 eves es o szerintem beteg.De nem is ez a lenyeg.Elmegy lovagolni es olyanokat mond a lonak hogy szharrago.meg ilyeneket
2014. aug. 23. 21:37
 7/17 anonim válasza:
100%
Hát a fenekük feszes lesz, de ezzel szinte arányosan meg is combosodnak..
2014. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

teljesen értelmetlen ez!


a lovaglás ára és amennyi időbe telik elmenni egy lovardába, lovagolni és hazamenni az sehol nincs egy konditermes segg gépezéshez képest, vagy lépcsőzőgéphez, vagy sok guggoláshoz!


ahhoz, hogy bármit megváltoztasson az alakodon heti 4-5 alkalom kéne, de inkább több, amit egy lovakat és lovaglást amúgy nem kedvelő ember biztos nem bír ki, arról nem is beszélve, hogy ha nincs saját lovad ez milyen költségekkel jár.


nekem heti 4-5 alkalomtól lett egy kis fenekem, előtte fokhagyma volt, de annyira azért nem látványos a változás, de pl. az egyik bértartó társam, aki szintén sokat jár még mindig fokhagyma popójú, egy másik pedig elég kufferos és ő is heti 4-5x biztos lovagol és az évek alatt szerintem csak nagyobb lett a fara! :)


akinek csak a feneke számít az nem fogja szagolni a lovat.


dühösen kiabálni bárki tud a lóval, ha épp felhúzza és olyan az illető temperamentuma.

2014. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
En nem magamra gondoltam.Caak olvastam itt is hogy "ha lovagolok feszes lesz a fenekem"en meg csak megkerdeztem mit gondoltok rola.Ennyi
2014. aug. 24. 08:32
 10/17 anonim ***** válasza:
az más, ha valaki ezt így megkérdezi, mert nyilván nem azért lovagol, hanem az egy plussz pont a lovaglás mellett, hogy nem csak egy szép, nemes sport a friss levegőn, állatok között, együtt működve egy több száz kilós élőlénnyel, de még grátisz a feneked is feszes lesz tőle. ennek örülni azért csak szabad! :)
2014. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!