Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol vegyek bőrcipőt?

Hol vegyek bőrcipőt?

Figyelt kérdés
Elsőre a Nagylovas áruház jutott eszembe, de ott a műbőr chapset is drágán, igazinak adják... Böröcztől most nem vennék, tudom hogy minőségi, de már így is rengeteget költöttem lovas felszerelésre. Más boltot ismertek ahol tudnék venni?

2014. aug. 25. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit költenél rá? Én tavaly vettem a decathlonban 20 ezerért, nagyon szeretem, jó kis cipő.
2014. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek volt a Nagylovasból egy Domingos cipője, 15 körül vette.. A cipzárja jött szét legelőször, de jó kis cipő volt az is.
2014. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vámház krt 7. Alföldi cipőbolt. olcsó, kiváló minőségű (kérdezd szüleidet) meg szép is.
2014. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Decathlonba is tudsz. :) Bár a gumi olcsóbb.
2014. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akar Borocz csizmat is ki lehet fogni 15 ezer korul, 60 helyett, en is hasznaltan vettem az enyemet, nagyon megerte, foleg annyiert. Ha nem surgos, erdemes kivarni, mindig van elado.
2014. aug. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!