Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc lófajtátok? Nekem az arab és az angol telivér, illetve az angolarab, de a magyar félvért is kedvelem, meg van még jó pár.

Figyelt kérdés
Nektek melyik a kedvencetek?
2014. aug. 26. 13:05
 1/7 anonim válasza:
Szia! Nekem a hannoveri, a magyar sportló és a lipicai. :)
2014. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lipicai és a nóniusz
2014. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KGabi0000 ***** válasza:
A sportlovak,a Holsteini,Hannoveri,Kisbéri félvér és a Magyar sportló.
2014. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Haflingi, mert igazi terepló, és én terepen szeretek lovagolni. Emelett pedig nagyon barátságos, és kisebb termetű.
2014. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszike, ezeket a lófajtákat én is szeretem
2014. aug. 26. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ügető. Méltatlanul lenézett, amúgy nagyon sokoldalú, ráadásul könnyen kezelhető fajta, és nagyon dolgozik benne a megfelelni vágyás. Terepen is jól mennek, és bent is, ráadásul hosszútávon is könnyen eldolgoznak, e mellett néha meg lehet őket ereszteni azért, ha valaki arra vágyik. Mindemellett remek kocsiló, könnyű kocsiba fogva gyors és precíz, vékony és fordulékony ló ráadásul, akár ügyességi versenyekre is ideális társ lehet. Ha megfelelően van tanítva a vágtára, akkor remek stílusban tudnak ugrani is.


E mellett nagy kedvencem a fríz, a lipicai, az angol telivér, a quarter, de ezeket nem kell bemutatni... :)

2014. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, a frízt, telivéreket, a quartert nem kell annyira bemutatni mert sokan ismerik. Az ügetőlovakat annyira nem is merem, de nem nézem le. Nem a kedvenc lovaim, de el tudom ismerni, hogy jó lovak, és talán nem is ismerek egyet se, de tudom, hogy mindegyik ló, jó, erős és okos, illetve szeretőképes. várok még kérdéseket köszönök minden választ! :)
2014. aug. 28. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!