Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a lovaglócipő és lábszárvéd...

Ez a lovaglócipő és lábszárvédő jó lenne díjlovas rajtengedélyire vagy másik/másmilyen kéne?

Figyelt kérdés

[link]

+


[link]


A válaszokat előre is köszönöm!:)



2014. aug. 27. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél fekete cipőt és fekete bőr csizmaszárat, ez sokkal rendezettebb külsőt eredményez. Amúgy ha versenyezni akarsz, akkor ez is csak E és A szinten engedélyezett, felette csizma kötelező.
2014. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó, REV-en nem nagyon nézik, viszont a feketét vedd belőlük.

Egy bizonyos szint felett pedig tényleg kell a csizma, de én úgy tudom, hogy még L-en is elfogadott a lábszárvédő.

2014. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. aug. 27. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:

REV-en simán elmennél barnával is, de utána versenyekre nem ártana feketét venni, tehát így már érdemes REV-re is feketét venni.

Egyébként a barna is teljesen jó, barna zakó és kobak összeállításban ;)

2014. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, díjlovaglásnál mi a követelmény, de ugróban lábszárvédőt nem, csak csizmaszárat engednek lovaglócipővel, igaz, azt akár a komolyabb versenyeken is.
2014. aug. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30 ezerért kapsz új csizmát is, esetleg használtat kicsit olcsóbban. Kb ennyibe jönne ki egy fekete cipő czizmaszárral, szóval akkor már lehet érdemes lenne beruházni egy csizmára, viszont mindennapi lovaglásra, edzésre, jó a belinkelt kombináció.
2014. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2014. aug. 28. 10:35
 8/9 anonim válasza:

Én nem rég lettem túl a REV-en.

Szerintem a barna szettednek senki nem fog örülni. A fekete az a minimum. Nem szeretnék kötöszködni, de szerintem ez az abszolút hobbi kategóriás összeállítás, de ha neked ez tetszik vagy ezt engedheted meg magadnak akkor bőven elég ebből a fekete.

Egy kis plusz segély ha azon sok vizsgázó lovas közé tartoznál, akitől eddig nem kérték a hivatalos versenyek ruházatát: - fehér naci

-fekete lovaglócsizba/fekete lovagló cipő+fekete chaps

- verseny ing/póló

-zsabó/nyakkendő + nyakkendőtű

-zakó (lehetőleg fekete vagy sötét kék esetleg szürke, nem ugróba készülünk..)

-persze kobak vagy cilinder.

ezt ne vedd sértésnek csak sokan utolsó pillanatban kezdenek el kapkodni, vagy ott kérdezik meg hogy hol van a zsabód...

Sok sikert!

2014. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. szept. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!