Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tanítsam meg neki hogy...

Hogy tanítsam meg neki hogy ne ilyen hamar álljon meg?

Figyelt kérdés
Amikor a lovamat vágtából lassítani vagy megállítani próbálom vagy lépésbe vált vagy 4 lábbal bestoppol(és többször is volt hogy majdnem leestem e miatt).Az előző gazdája úgy lovagolt rajta hogy :Felülök azt' mennyünk.Eddig terepló volt és most pályán van..Ez lehet az oka?Hogy tudnám vágtából ügetésbe váltani?

2014. szept. 7. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Finoman át kell mozgatni a szájában a zablát! Ha ez sem használ vidd el egy szakemberhez! Nem tudom, hogy hogy álltok anyagilag, de lehet, hogy egy kicsit vissza kénem menned futószárra ülésjavításra, ugyanis egy elrontott lovat sokkal nehezebb kijavítani, mint belovagolni. Abban az esetben, ha semmi baj nincs az üléseddel, akkor szakember. Nem láttalak még lovagolni, úgyhogy nem tudom megállapítani, mire lenne neked és a lovadnak szükségetek.

NE FELEDD! ÉN CSAK EGY VÁLASZADÓ VAGYOK, DE TE ÚGY CSELEKSZEL, AHOGY JÓNAK LÁTOD! Örömökkel teli lovaglást kívánok! :)

2014. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakember tud segíteni, mert ő lát élőben. EGyébként meg amit tudok látatlanbban is mondani, a felvétel pillanatában is zárj kicsit csizmával, és testsúllyal vedd fel, ne szárral.
2014. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb felvétel, több előrehajtás. Félfelvételeket gyakoroljatok, rengeteget.
2014. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű sokszor elakasztották a kézen és azért csinálja. Kevesebb kézzel és több derékkal próbáld meg. Derekaddal vedd föl,és zárj a csizmával .
2014. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!