Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti milyen színű felszerelést...

Gabica12105 kérdése:

Ti milyen színű felszerelést tennétek sárga lóra?

Figyelt kérdés
Milyen színek állnának jól egy sárga lovon! Ha lehet akkor belinkelnétek,hogy hol lehet ezeket megrendelni. Nyeregalátétre/lábvédőre (Ínvédő,bokavédő,fásli,pataharang)/ valamint kötőfékre és vezetőszárra gondolok elsősorban. És ha tudtok valami jó kantárt is azt megköszönném azt viszont feketét! Előre is köszönöm!

2014. szept. 7. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Pirosat.
2014. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Piros, zöld, fekete, esetleg a kék egyes árnyalatai, vagy lila. Amit én semmiképpen sem tennék rá, az a barna, tudom, van, akinek pont az tetszik, nekem valahogy nagyon eltűnik a lovon.

Rendelni meg rengeteg helyen lehet, vagy bemész a boltba, akkor élőben megtapizhatod, hogy minőségre jó-e, megéri-e az árát, méretben biztosan jó lesz-e, stb.

De azért néhány link:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem a fehér.


[link]


kötőfékben meg, hát nekem ezek nagyon tetszenek. Nem teljesen barna, de mégis illik a ló színéhez. Vezetőszárból is hasonlót választanék. :D


[link]

2014. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fehér nem véletlenül versenyfelszerelés. Láttál már fehér lovasgatyát, kesztyűt vagy nyeregalátétet etgyszeri használat után?

Na ezaz.

2014. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írta a kérdező, hogy mire kell
2014. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Versenyre va nszakág, ami csak azt fogadja el, máshol is az az elegáns, szóval az nem nagy kérdés, hétköznaponként meg szerintem kevesen flangálnak full fehérben...
2014. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm amúgy én hétköznapokra is felveszem a fehér lovasgatyát mert imádom és gyönyörűen megy egy fehér nyeregalátéttel egy frízen(nem ennek kell a cucc)
2014. szept. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!