Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Monty Roberts könyv beszerzése?

Monty Roberts könyv beszerzése?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Nagy segítségre lenne szükségem. Monty Roberts első kézből című könyvét keresem. nem tudjátok hol tudnám esetleg beszerezni.Vagy hogy van e valakinek eladó ? Már fél éve keresem de semmi.....és egyre inkább kezdek elkeseredni hogy nem fogok találni. :(........ ha valakinek van eladó akkor kérlek szóljatok ....igazából azért lenne olyan sürgős mivel 3 hét múlva kapom ....hozzuk haza a lovamat és nagyon kiszeretném vele próbálni ezt a mony roberts módszert .......

2014. szept. 9. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


"4 éve, 4 hónapja

Kedves Lovasok!

Április 30-tól megvásárolható Monty Roberts „ELSŐ KÉZBŐL” ( From my Hands to Yours) c. könyve. A könyv LIMITÁLT kiadású."


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__3391839-hol-le..

2014. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Internetről lehet rendelni. Nekem is onnan van.
2014. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat !!

igen ...az a gond hogy limitált kiadású és nem tudom hogy hol tudnám beszerezni.....

2014. szept. 10. 13:13
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ...neked az első kézből című könyv van meg ?
2014. szept. 10. 13:13
 5/5 floriano válasza:

Keresem a konyvet,de sehol sem tudom beszerezni...:((

Megvasarolnam valakitol aki mar elolvasta,ill.ha valaki feltoltene pdf.ben megkoszonnem...🥰

2021. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!