Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sürgősen keresek Budapesten...

Sürgősen keresek Budapesten ill. környékén lovardát (? )!

Figyelt kérdés

Maximum 50.000 Ft/hó

Nagyon fontos lenne! Kultúrált,rendes lovardát.előre is köszönöm:)


2014. szept. 9. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

melyik környék jöhet szóba?

kocsival tudsz kijárni?

milyen igényeid vannak? box, angol box, vagy akár rideg is lehet?

kismillió lovarda van 50.000 alatt is, főleg, ha bp "környéke" is szóba jöhet, szűkítsük a kört!

2014. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia:)inkább bkv-val,édesanyám azért néha tudna vinni kocsival.:) angol vagy általános boxot szeretnék a ridegtartás szóba sem jöhet.:) az nem számít,mennyit kell utazni,a 18.kerületben lakom egyébként..:)
2014. szept. 11. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
50 000 Ft/hó-ért nem hiszem, hogy fogsz találni lovardát, bár lehet. Nem tudom, hogy Pesten vagy környékén hány lovarda van, de ami van is, az biztosan nagyon drága, mert azért a fővárosban másak az árak. Én ott egy lovardát ismerek, ami a 17. kerületbe van. Ott 80 000 Ft a bértartás egy hónapra, de az egy nagyon rendezett lovarda. Nem tudom, hogy a pénztárcád még megengedné-e ezt az árat.
2014. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,végül megoldódott :)
2014. okt. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!