Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy válasszam ki a megfelelő...

Hogy válasszam ki a megfelelő kobakot?

Figyelt kérdés
Kezdő lovas vagyok és kell vennem kobakot, őszintén szólva nincs 10000 forintom rá,de azért jó minőségűt szeretnék.Csak az a bökkenő,hogy nem tudom,hogyan kell kiválasztani a megfelelő kobakot.Göndör a hajam és nagyon dús és a hátam közepéig ér,hogyan hordhatnám lovaglás közben?Ha lófarokba összefogom nem tudom felvenni a kobakot:(
2014. szept. 11. 15:14
 1/4 Lipton18 válasza:
Menj el a boltba, válaszd ki a kobakot, próbáld, fel, állítsd be, hogy ne ltyögjön.(Annyira nem nehéz, olyan mintha egy biciklis sisakon állítanád be) Ha tetszik, vedd meg!Egyébként a decathlonba már van 5000-ért is, ha jól emlékszem :) A hajadat pedig próbáld lófarokba fogni, de le, a tarkódhoz, kb. Vagy ha úgy kényelmes, akkor ki is engedheted, bár én úgy nem tudnék lovagolni, mert tuti a szemembe lógna a hajam:D Mondjuk nekem hosszú, egyenes, és annyira nem dús :)
2014. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hajadat hordd lófarokba a tarkódon (a kobak széle alatt legyen a hajgumi), vagy fond be.
2014. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm,mikor először lovagoltam ez gondot okozott :D
2014. szept. 15. 20:10
 4/4 anonim válasza:
"kep itali" az a jó kobak
2015. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!