Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miert sunyit a lo, mikor...

Miert sunyit a lo, mikor szenat adok be neki?

Figyelt kérdés
Mikor bedobom,hatracsapja a fulet meg a fejet,mikor elotte van mar nincs gaz,felem se kap,nem ertem. Nem utottem meg a villaval sosem,nem hiszem h attol fel.
2014. szept. 12. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját nevelésű lovad vagy úgy vetted?

Ha vetted, lehet h az előző gazdája párszor megverte amikor bement hozzá és benne maradt a félsz.

2014. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem sajat. Arra en is gondoltam h esetleg bantottak vagy vmi rossz emleke maradt a villaval,mert mikor kezzel dobom(ritkan,mert szur) akkor nem sunyit. Szegeny,majd megerti szepen,h en nem bantom.
2014. szept. 12. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy megszokta, hogy mindenki jön, behajítja a kaját, sé már megy is, ezért úgy hiszi, hogy tőle szaladtok el, mert őt tekintitek alfának, és övé az összes kaja, neki adjátok, ti meg fületek-farkatok behúzva elszaladtok. Ilyenkor sokszor megoldás az is, ha csak egy-két percet még ott álltok, és utána mentek ki.

De lehet az is, hogy rossz élménye van a villával, vagy pl. védelmezi a kajáját, még tőled is.

2014. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha arról lenne szó, hogy a kajáját félti, akkor nem tűrné a közelségedet azután sem, hogy már eheti a szénáját. Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy félti a fejét, ezért kapja el sunyítva a dobás pillanatában.

Próbáld meg úgy, hogy nem bedobod neki, hanem kinyitod az ajtót és beadod. Ha akkor is sunyít, na akkor van probléma.

2014. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
mi lenne, ha kinyitnád az ajtaját és úgy tennéd be hozzá?
2014. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugy nem tudom. A kor bala elol van,az egesz karamot meg kellene kerulni. Nalunk nem egyszeruen van megoldva.
2014. szept. 13. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
És úgy se tudod megoldani, hogy akkor nem felülről hajítod át a szénát, hanem alul tolod be neki a villával óvatosan?
2014. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na,ez jo otlet. Koszi,ezt megprobalom. De szerintem magatol a villatol fel, vagy kajabeadas kozben tortenhetett vmi,amit szerintem mar sosem tudok meg,mi. Egyebkent kedves paci,masert nem sunyit sosem.
2014. szept. 13. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!