Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Igaz, ha egy kanca csikója...

Igaz, ha egy kanca csikója elpusztul abba a kanca belebetegszik vagy ő is elpusztul?

Figyelt kérdés
Egy filmben hallottam, lehet ordas nagy baromság..

2014. szept. 19. 11:28
 1/3 csabika1971 ***** válasza:

Hogy érzelmileg érint az természetes. Minden állat amelyiknek megvan az alap intelligenciája képes rá. Hát akkor még egy ló, melyik kifejezetten okos állat.

De hogy bele pusztul e? Ezt már túlzásnak tartom, de egy-két extrém esetben azért nem tartom lehetetlennek.

2014. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Max ha nem fejed/apasztod el atejèt akkor van gond. Egyèbkènt lovaknál -mivel zsákmányállat- gyakran megesik hogy valaki kihullik, nem nagyon depresszióznak miatta (sokáig). Ez persze nem keverendő olyasmikkel, hogy keresi a csikót stb. Az anyai ösztön.
2014. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bár már leírták előttem, de én is leírom, legfeljebb tőgygyulladásba pusztul bele, nem a bánatba.


egyik állat sem problémázik ezen annyit, mint egy ember, mellesleg egy ember se hal bele a fájdalomba csak úgy, legfeljebb öngyilkos lesz.


szóval ahogy te is írod - ordas nagy baromság!

2014. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!