Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mi legyen?

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Lovakkal szeretnék foglalkozni nagyon szeretem őket,jól tudom őket kezelni!jelenleg most is járok lovagolni!

Az edzőm azt mondja "őstehetség vagyok"A lényeg amint írtam lovakkal szeretnék foglalkozni,és hová menjek továbbtanulni?kell hozzá valami végzettség?Heves megyében tudtok 1 helyet?



2014. szept. 24. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

itt meg tudod nézni a lovas továbbképzéseket, de egyetemet / főiskolát lovas témában Heves megyében nem találsz


[link]


ami komolyabb végzettséget ad:


Lovas szakedző, lovaskultúra oktató - TF - Bp

Lovas sportoktató - Kaposvári Egyetem

Lótenyésztő - Nyugat-Magyarországi Egyetem - Mosonmagyaróvár

Ménesgazda - Debreceni Egyetem, vagy Pannon Egyetem (Keszthely)

vagy lehetsz állatorvos, de az szintén Bp


ehhez tudnod kell, hogy lótenyésztésből nem igen lehet megélni, főleg mint alkalmazott ménesgazda/tenyésztő


ezeken kívül vannak drága okj-s képzések és egyéb kurzusok.


lehetsz oktató, túravezető, de nem egy nagy életpálya...


régebben idegenforgalom - szálloda szakon volt falusi turizmus szakág a végén, de ahhoz át kell vergődnöd magad a pénzügyön, gazdasági matematikán és számvitelen, ami nem egyszerű...

2014. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsánat, lovas turizmust akartam írni, persze volt falusi turizmus szakirány is
2014. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2014. szept. 24. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!