Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a paciról?...

Mit gondoltok erről a paciról? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

:)



2014. szept. 25. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha meg szeretnéd venni, szerintem nem rossz választás, de az egyéniségétől isn nagyban függ.
2014. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Sem a külleme, sem a mozgása alapján nem mondanám meg, hogy német sportló, ami nem probléma, amennyiben az ára ehhez igazodik. Az meg, ahogy lovagolják, szinte fáj. De azon ugye lehet változtatni.


Ha ilyen lovat szeretnék, biztos, hogy kapnék olcsóbban is, mint amennyit ezért kérhetnek, habár nem tudni, de sejteni.

2014. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én nem látom azt a jó belovagoltságot, a feje fent van, szarvas nyaka van, ami adódhat a rossz lovaglástól is. Kíváncsi vagyok mennyit kérhetnek érte, de minden esetre ki kell próbálni. Amúgy ha meg is veszi az ember lesz dolga vele rendesen.
2014. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. szept. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!