Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szólnátok ha Magyarországo...

Mit szólnátok ha Magyarországon nyílna egy angol/western lovarda?

Figyelt kérdés
Ha nem csak egy fajta stílus lenne egy lovardában hanem mindkettő és mindenki azt probálja ki amelyiket akarja ?
2014. szept. 26. 14:08
1 2
 1/11 csabika1971 ***** válasza:
Marhára nem érdekelne, főleg, hogy biztosan nem a közelemben nyílna.
2014. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tartom a legjobb ötletnek abból kifolyólag, hogy sajnos elég gyatra az országban az oktatás minősége, nem még, hogy a két külön vonalat egyszerre vigyék.

Maga az elgondolás nem rossz, de csak megfelelő háttérrel, környezettel és körülményekkel.

Inkább egy valódi westernt oktató létesítményt hiányolok. Sajnos a legtöbb hely abból áll, hogy wesco nyereg van a lovon...(Még nagyobb baj, hogy az emberek ezután azt hiszik, hogy elsajátították a stílust. :) )

2014. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha nem érdekelne akkor most miért szentelsz rá egy percet is hogy ezt leírd?
2014. szept. 26. 14:19
 4/11 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy csak westernt de annyian angol stilusban lovagolnak hogy lehet hogy nem érdekelne senkit.amugy meg tudom milyen az oktatás . voltam vagy tiz lovardában mire jo oktatot találtam. ezért szertnék én lenni egy jó oktató.
2014. szept. 26. 14:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen speciel van Magyarországon, én is oda járok (ha van időm)
2014. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mi a hely neve ?
2014. szept. 26. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég sok komoly western ranch van az országban. ahol nem western nyeregben oktatnak "hobbilovaglást".


Egyébként pont nem érdekelne. Aki ki akarja valamelyiket próbálni, az így is ki tudja.

2014. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted mégegy... Nem nagyon izgatna. Még abban volna esetleg poén, ha angolul folyna minden így egyszerre nyelvtanulási lehetőség is volna.
2014. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt azért, hogy sok komoly western ranch van az országban így nem merném kijelenteni. Munkámnál fogva pár havonta költözködnöm kell az országban, így elég sok felé megfordultam már. Kíváncsi lennék, hogy melyik helyekre gondolsz. Ha leírod megköszönöm, akár privátban is, nehogy reklámnak nézze valaki.
2014. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
IC, TB, BL, Silverado...pedig nem vagyok westernes, így ennél biztos, hogy több van. Igaz, a nyugati országrészből nem nagyon jut eszembe egy sem.
2014. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!