Kezdőoldal » Állatok » Lovak » MSM Lotionról van valakinek...

MSM Lotionról van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés

Lovamnak ínhüvely tágulata van és azt mondták keressek rá erre a gyógyszerre mert elv ez lehet segíthet. Doki rendszeresen látja a lovat, egyszer már le lett szívva a víz belőle de visszatért, azt mondják hogy nem lehet semmit csinálni evvel ez így marad. Nem sántít de elég csúnyácska. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)

[link]


2014. okt. 2. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Msn önmagában semmit nem ér, a hilauronsav, kondrotin szulfát stb készítmények meg egy vagyonba kerülnek, és akkor talán segít, legtöbbször nem sokat szokott, azt is főleg inkább porckopásnál. Szóval kb fölöslegesen szórod el a pénzed ezekre, egy próbát megérhet, de sokat ne várj.
2014. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dokit, vagy gyógyszerészt kérdezz meg (sőt, mindkettőt akár), hogy mi a véleményük, ők tanulnak élettant, hatástant, miegyebet, valószínűleg tudnak neked segíteni, hogy ezt, vagy esetleg valami mást próbálj-e ki, stb. :)
2014. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lovamról már letett a doki (ízületi gyulladásos) és msm port kezdtem el adni neki (krém fölösleges lenne, mert kívülről nem éri el az ízületet), csodát tett. Ezerszer kevésbé sánta, van kedve menni, nagyon bevált. Krémet sose használtam.
2014. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!