Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény az alábbi kantárról?

Vélemény az alábbi kantárról?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok erről a kantárról? Mennyire strapabíró?

[link]



2014. okt. 3. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Sima átlag kantár, átlagos terhelhetőséggel. Jól ápolva elvileg bírja a kiképzést, de ha kantárral kötöd ki, vagy belelép, valami, akkor első dolga lesz szakadni. Mint a legtöbb kantárnak.

Ha jól rémlik, akkor nekem élőben kicsit vékonynak tűnt, ezért nem hoztam el, de végső soron nem vészes.

2014. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy átlagos kantár, ami lovagláshoz van tervezve, tehát gondosan ápolva és megfelelően használva sokáig jó marad. Aki meg írta hogy kntárral kikötni... soha nem kötünk ki lovat kantárral, mert ha baj van vagy a ló szája bánja és/vagy a kantár.
2014. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem kötjük ki. Azért írtam, hogy arra nyilván alkalmatlan. Ettől függetlenül hány olyat látni, hogy márpedig azzal kötik ki, mert "úgyse megy sehova"...
2014. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit vékonynak tűnik, de amúgy szép, egy átlag kantár jó áron:) Vigyázz rá és nem lesz baj!
2014. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!