Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Shetlandi csődőrt és 170-es...

Shetlandi csődőrt és 170-es kancát lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
együtt, mint egy karámba? Ha igen, és bármelyiket lovagolni akarod, akkor annyira nem tanácsos. Hiába nagy a méretkülönbség, befedezni nem fogja, de a mén jelenléte a kancát sűrűbb sárlásra ingerli, ha közvetlen vele van, akkor folyamatosan idegesebb is lesz, plussz ugyanez igaz a ménre is. Ráadásul egymást fogják hajkurászni egész nap. Én biztos nem tartanám együtt őket.
2014. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leht. Nem hajkurásszák egész nap. Csak a legelején. Nem fog sűrűbben sárlani, mert megvannak a sárlási ciklusok. De a sérülés veszélye az fennáll.
2014. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...Nyilván még nem hallottatok történeteket arról, hogy a is póni valahogym égiscsak megoldotta a dolgot, és befedezte a nagylovat. Pl. a nagy lefeküdt neki, vagy beterelte valami gödörbe, esetleg felállt egy bálára, stb-stb...
2014. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kanca ha sárlik és olyanja van, akkor a kis póninak is meg fog állni. Ismerős is így volt vele, hogy áhh úgyse éri el, erre nem lefeküdt neki? Nem látta az esetet, csak azt vette észre, hogy kerekedik a kanca. Aztán lett neki egy származás nélküli csikója, mert hiába volt ismert az anyja, a póninak se fed.engedélye semmije nem volt.


Szerintem ne tartsd őket együtt. Amúgy is minek neked csődi?

2014. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak általánosságban kérdeztem :)
2014. okt. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!